Rogaining

Vztah k přírodě a turistice.

18 +

10 - 200

10 000 - ???

Cena závisí na počtu osob.

Rogaining je sport, který zahrnuje volbu postupů a pohyb v terénu na dlouhé vzdálenosti mezi kontrolními stanovišti s použitím mapy. Při závodě si dvoučlenné až pětičlenné týmy volí, kterými kontrolami ve vymezeném čase projdou, ve snaze získat co nejvyšší bodové ohodnocení. Hlavními rysy tohoto sportu jsou týmová spolupráce, vytrvalost, soutěživost a vztah k přírodě a životnímu prostředí.

Podstata sportu – pohyb mezi kontrolními stanovišti a orientace podle mapy a buzoly. Pořadí průchodu kontrolami není předepsáno – závodníci si sami volí svou trasu tak, aby ve vymezeném čase získali co nejvíce bodů. Kontroly jsou různě bodově ohodnoceny podle obtížnosti dohledání a vzdálenosti od centra závodu.

Závod může být kombinací pěší turistiky, jízdy na kola a jízdy na paddleboardech.

Oblíbenou variantou je kombinace Rogainingu se soutěží "O nejlepší kotlíkový guláš". Na kontrolách se nesbírají body, ale suroviny, nádobí a vše co je potřebné na uvaření guláše. V další části hry pak týmy guláš uvaří a vyhodnotí se vítěz.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Rogaining
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Rogaining

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací