Veverčí skok

Zdravé a silné stromy.

2+

40 osob/hodina

10 000 - 15000

Podle obtížnosti stavby.

Veverčí skok – Tým vašich kolegů vás za pomocí 5 kladek vytáhne s úžasným pocitem skoro až do korun stromů. Stav beztíže a adrenalin. Zaručujeme, že budete chtít skákat znovu a znovu…

Rádi touto aktivitou začínáme Firemní akce a teambuildingy. 

Mírně odlišnou variantou Vevrčího skoku je Big swing/swing by choice – obří houpačka. Z výšky 10 metrů skočíte a pak už jen užíváte volný let vzduchem. Ice-breaker jak má být!

Technické požadavky: překážky se ideálně staví v jehličnatém vzrostlém lese nebo v parcích kde je dostatek místa a vhodné stromy pro stavbu.
Skoky lze stavět i ve městě, kde se lana kotví za budovy či ocelové konstrukce.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Veverčí skok
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Veverčí skok

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací