Geocaching

Orientace v terénu, fyzická zdatnost, vztah k přírodě.

18 +

10 - 100

10 000 - ???

Podle počtu osob a místa hry.

Geocaching je světově proslulá hra, ve které se účastníci snaží najít cache (kešky) podle souřadnic GPS. My jsme geocaching přizpůsobili pro potřeby firemní akce. Hra je zaměřena na týmovou spolupráci a komunikaci. Testuje také asertivní chování účastníků. 

Každý tým dostane turistickou GPS navigaci, mapu oblasti a seznam souřadnic. Účastníci hry budou proškoleni v ovládání GPS navigace.
Během hry nejčastěji kombinujeme aktivní stanoviště s ukrytými keškami.
Na jednotlivých stanovištích budou přítomni vyškolení instruktoři, kteří budou dohlížet na dodržování pravidel hry a na bezpečnost.
Jednotlivá stanoviště jsou určena po dohodě s klientem a v závislosti na místě realizace akce. Vybereme je společně z našeho Katalogu outdoorových aktivit.

Naším oblíbeným místem na Geocaching jsou Blatiny na Vysočině. Ubytujeme vás v úžasném Penzionu pod Drátníkem a nachystáme vám 6 km dlouhý turistický okruh z Blatin na Milovy, přes vrch Drátník a vesničku Samotín zpět na Blatiny. Na trase pro vás v krásné přírodě schováme 20 kešek k dohledání s GPS navigacemi. Na stanovištích si ale musíte kešky zasloužit trošku jinak. Jednu bude třeba sestřelit reflexním nebo kladkovým lukem, pro další budete muset na skále vylézt několik skalních cest obtížnosti II. až V. Na Milovském rybníku si pro kešku budete muset dopádlovat na maxipaddleboardu pro 10 osob. Jiné budou umístěny ve výšce 20 metrů v korunách prastarých stromů, kam se dostanete jen výstupem na provazovém žebříku, či adrenalinovým Veverčím skokem...Vše na našem webu ve "Sportovních aktivitách".

Hru si určitě užijete a strávíte příjemné a aktivní odpoledne v překrásné přírodě Vysočiny, či kdekoliv jinde, kam za vámi rádi přijedeme a hru připravíme.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Geocaching
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Geocaching

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací