Adaptační kurz

6 - 18

20 - 200

700 - 5000

Cena závisí na počtu dní.

Adapťák, na který se nezapomíná...

Cílem adaptačního kurzu je nejen seznámení členů nového kolektivu, ale především umožnění vzniku vztahů, které jsou nezbytné pro zdravé fungování skupiny. Program adaptačního kurzu je uzpůsoben věku účastníků a potřebám kolektivu. Jednotlivé aktivity jsou do programu zařazovány od jednoduchých ice-breakerů - her na jména a poznávání, až po hry zaměřené na spolupráci a komunikaci v rámci celé skupiny.

Adaptační kurz je veden zkušenými instruktory, kteří mají pedagogické vzdělání a cit pro komunikaci s účastníky. Program kurzu je přizpůsoben potřebám kolektivu - nastavuje pozitivní prostředí, ve kterém se žáci navzájem podporují a povzbuzují. 

Aktivity, které si děti  mohou na kurzu vyzkoušet, najdete na našem webu v sekci  Sportovní aktivity, nebo si  je můžete stáhnout v katalogu: Program pro školy.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Adaptační kurz
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Adaptační kurz

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací