Pro obce a městské části

Fotbalové hřiště, park, louka...

2+

Variabilní

10 000

Cena závisí na druhu zvolených aktivit.

Dětský den, kulturní a sportovní akce.

Připravíme pro vaši obec nebo městskou část takovou akci, na kterou děti i rodiče dlouho nezapomenou. Akci zajistíme na míru, podle vašich přání a potřeb. Ideálním místem pro realizaci je pro nás fotbalové hřiště, nebo obecní park či lesík. Vybereme společně s vámi z našeho webu SPORTOVNÍ AKTIVITY, které se na dané místo hodí a budou nejlépe odpovídat charakteru akce. Od vás potřebujeme znát předpokládaný počet účastníků a téma nebo příležitost, ke které chcete událost realizovat. 

Forma naší účasti na vámi konané akci může mít různé podoby.

  • podílíme se na sportovním programu 
  • zajistíme sami kompletní sportovní program
  • zajistíme sami kompletní sportovní i kulturní program

V případě zajištění kompletního sportovního i kulturního programu, spolupracujeme s výbornými moderátory Honzou Tománkem a Honzou Onderem. Oba jsou pohotoví, vtipní a co především - nikdy nezmlknou...Díky tomu, že se stále pohybují v tanečním a televizním světě, jsou schopní sehnat plno zajímavých hostů, účinkujících a kapel na odpolední a večerní zábavu...

Na akci samozřejmě dodáme i kompletní zázemí včetně pódia, osvětlení a ozvučení.

Vždy se snažíme, aby námi konané akce byli pro děti i dospělé zábavné a pohybově a motoricky přínosné. Při zvýšené koncentraci osob na jednom  místě je však pro nás absolutní prioritou BEZPEČNOST. 

Katalog našich "Sportovních aktivit" je ke stažení ZDE​.

Pokud o kulturní nebo sportovní akci ve vaší obci nebo městské části přemýšlíte a nevíte jak začátek uchopit a vše potřebné rozjet, napište nám. Rádi vám pomůžeme a poradíme jak akci a snad i tradici nastartovat.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Pro obce a městské části
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Pro obce a městské části

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací