Reference

 • Zástupci Outdoor Wave připravili neotřelou týmovou hru, která zajímavým způsobem propojovala různé typy sportovních aktivit s místním prostředím a kulturně-historickými aspekty. Osobně vnímám jako velmi důležité hodnocení od samotných zaměstnanců. A ti nešetřili chválou a nadšením. A že už podobných firemních aktivit zažili...

  Robert Lamač
  Customer Orientation Manager
  Janssen s.r.o. Johnson and Johnson company
 • Se sportovní agenturou Outdoor Wave jsem opakovaně spolupracoval při realizaci teambuildingových aktivit. Akce byly vždy pečlivě připravené, výborně zorganizované a proběhly ve vhodně zvolené lokalitě. Profesionální tým instruktorů dokázal připravit zajímavý program, zapojit do něj všechny účastníky a šířil dobrou náladu. Teambuildingové programy díky tomu splnily svůj účel a nadto na ně účastníci rádi vzpomínají.

  Mgr. Hynek Růžička
  Ředitel odboru právního a compliance
  Česká pojišťovna
 • Sportovní agentura Outdoor Wave pro nás organizovala sportovní den pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky při příležitosti 20. výročí založení firmy. Celá akce byla perfektně a profesionálně zrealizována a zcela odpovídala našim představám nebo je spíše předčila. Aktivity byly naplánovány tak, aby se jich mohly zúčastnit a užít si je všechny generace. Tým instruktorů byl přátelský ochotný a flexibilní a celková atmosféra dne tak byla pro všechny pohodová a příjemná.

  V budoucnu si podobnou akci s agenturou Outdoor Wave rádi zopakujeme.

  Ing. Tomáš Papírek
  Člen představenstva
  Delong Instruments
 • Kdesi v hustém lese u obce Blatiny na Vysočině, za soustavného bubnování deště, se jedno pondělní odpoledne tým administrativních pracovníků Středoevropského technologického institutu Brno pověsil na lana, zastřílel z luku, vyzkoušel bungee running a skvěle se u toho pobavil.

  Rádi bychom poděkovali Outdoor Wave za organizaci programu, který byl profesionálně a zábavně odvedený i přes nepřízeň přírodních živlů.

  Ing. Věra Večeřová
  Administrátor projektu
  CEITEC, Středoevropský technologický institut
 • Spolupráci s agenturou Outdoor Wave si velmi vážím. Vždy perfektně odvedená práce na profesionální úrovni. Proaktivní a kreativní přístup při řešení nestandardních situacích. Všechny akce pořádané agenturou Outdoor Wave byly vždy pěkně zorganizované a měly u našich klientů i návštěvníků úspěch. Proto doporučuji nechat se vést odborníky!

  Děkuji za příjemné chvíle strávené při organizaci zejména s Mgr. Michalem Budíkem a Mgr. Pavlem Տvačinoս.

  Mgr. Petr Žůrek
  Ředitel pobočky
  Partners Market

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací