Záchranná akce

Horský nebo zalesněný terén.

18 +

Variabilní

20 000 - ???

Podle počtu zúčastněných osob.

Hra je zaměřena na spolupráci v týmu i mezi týmy, klade důraz na rychlé řešení krizových situací a prověřuje znalosti a praktické dovednosti první pomoci v terénu. Hru se snažíme připravovat jako náročný teambuilding.

Úkolem hry je uměle navodit krizovou situaci (např. pád letadla). Každý tým obdrží GPS souřadnice místa nehody a bude mu přidělen jeden sektor. Úkolem týmu bude co nejrychleji vyhledat a prohledat svůj sektor nehody, na místě splnit zadané úkoly jako dohledání černých skříněk, zajištění a likvidace nebezpečných látek, přeprava materiálu, atd.  Klienti budou muset také ošetřit event. oběti nehody a dopravit je do bezpečí.

Každý tým bude mít k dispozici mapy oblasti, vysílačky, GPS navigace a elektronické vyhledávače PIEPS.

Cílem hry je posílení týmové komunikace.
Hra bude postavena jako jednotná záchranná akce. Týmy mezi sebou nebudou soutěžit. Naopak. Náši lektoři mohou hodnotit různé faktory práce týmu, aniž by ovšem do průběhu záchranných prací zasahovali. Výkony každého týmu mohou být na závěr obodovány. Body všech týmů se mohou sečíst a pro větší motivaci může být slíbena za dosažení určitého společného počtu bodů odměna. Ale to až po další domluvě s Vámi. 

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Záchranná akce
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Záchranná akce

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací