Pat a Mat - zručnější vyhrává

Zručnost, fantazie, prezentační schopnosti.

18 +

10 - 300

10 000 - ???

Dle počtu osob a zvolených aktivit.

Vítáme tě v našem obchodě s nářadím!

Pat a Mat - zručnější vyhrává je zábavný teamspirit, který spojuje sportovní, vědomostní a dovednostní požadavky na účastníky akce. Cílem akce je zlepšit zábavnou formou komunikaci a spolupráci v týmu a vzájemnou podporu. U klientů se prověří vlastnosti jako soutěživost, cílevědomost a manuální zručnost.

Účastníci budou rozděleni do týmů. Každý z týmů musí obejít několik stanovišť s outdoorovými aktivitami a splnit úkoly, které budou finančně ohodnoceny. Cílem hry je vydělat peníze na nákup nářadí a materiálu na výrobu předmětu, který bude určen jako cílový, například židle nebo koloběžka. Předmět bude třeba následně vyrobit. Potřebný materiál na výrobu bude k zakoupení v našem obchodě s nářadím za peníze, které si účastníci vydělají na stanovištích. Čím šikovnější tým, tím více peněz...

Všichni si svůj výrobek na závěr odprezentují a zvítězí ten tým, který zadaný předmět vyrobí tak, aby co nejlépe splňoval praktická i estetická kritéria.

Stanoviště je možné kombinovat s outdoorovými aktivitami či vědomostními úkoly, vztahující se k danému místu. Outdoorové aktivity je možné uspořádat a namixovat dle vašeho přání. Vybrat si je můžete z našeho webu v sekci "Sportovní aktivity", nebo stáhnout z Katalogu outdoorových aktivit .

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Pat a Mat - zručnější vyhrává
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Pat a Mat - zručnější vyhrává

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací