O nejlepší kotlíkový guláš

18 +

20 - 100

20 000 - ???

Cena závisí na počtu osob.

Zábavný teamspirit, u kterého se pobavíte a zároveň vyřeší vaši večeři...

Po klientech vždy chceme, aby si suroviny a nádobí na guláš nějak zasloužili. Asi nejoblíbenější variantou je kombinace s Rogainingem.

Ve hře pak jde o pohyb mezi kontrolními stanovišti na kterých klienti sbírají potřebné suroviny na guláš. Pořadí průchodu kontrolami není předepsáno. Týmy si samy zvolí svou trasu tak, aby ve vymezeném čase získaly vše, co považují pro vaření guláše za nezbytné. Samozřejmě že potřebné věci jsou na nejvzdálenějších a nejhůře přístupných místech...:-)

Ve druhé části hry se týmy snaží připtravit co nejchutnější guláš pouze z toho, co dokázaly během první části hry na kontrolách nashromáždit. Nestranná a neúplatná porota pak vyhodnotí nejlepší guláš podle 3 rovnocenných hledisek - chuti, vzhledu a prezentace.

Vaření guláše není nijak těžká činnost, jenže pouze do doby, než zjistíte, že tím křesadlem jde oheň fakt rozdělat dost těžko...

A ještě jedna rada na závěr: Doporučujume dohledat kontrolu, na které získáte kotlík...

Pokud vás turistika a hledání kontrol neláká, suroviny můžeme získávat i jinak. Například za sportovní aktitity, které váš tým dokáže úspěšně absolvovat. Vyberte si které se vám líbí a které do hry zakomponujeme - Sportovní aktivity.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

O nejlepší kotlíkový guláš
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

O nejlepší kotlíkový guláš

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací