Airbrush

Vše si přivezeme

2-99

120 osob/hodina

1500

cena je za 1 hodinu tetování

Airbrush tetování se nanáší přímo na kůži speciální pistolí. Můžete si vybrat z více než 300 šablon, které máme v našich katalozích. Tetování uděláme ve 4 různých barvách. Tetování je samozřejmě bezbolestné, na kůži se nalepí šablona, barva se pistolí nastříká a zafixuje lakem. Tetování je dočasné, vydrží Vám asi týden, záleží na místě nástřiku.

Naše vybavení nám umožňuje stříkat zároveň z více pistolí, takže se rozhodně netvoří takové fronty jako třeba u malování na obličej, které zabere více času. Vytvořit jednu "kérku" trvá necelou minutu...

Airbrush je vhodný na dětské dny, firemní akce, obecní slavnosti apod...

Za airbrush si účtujeme 1500 Kč za hodinu a jednu tatérku. V ceně jsou šablony všech velikostí a různých barev. Minimální počet objednaných hodin na akci jsou 2. Za 2 tatérky účtujeme 2500 Kč za hodinu, za stejných podmínek.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Airbrush
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Airbrush

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací