Výtvarná dílnička

Stůl a židle.

2-15

Variabilní.

7000 - 10 000

Podle počtu dětí.

Tvorba karnevalových masek. Masky jsou továrně vyrobené z pevných kartonů. Děti s instruktorkami je upraví, vyzdobí a dotvoři tak, aby byly vhodné k praktickému použití. Ke zdobení jsou k dispozici tempery, vodovky, spreje, třpytky, peříčka, gumy, tavné pistole, svorkovačky, atd...

Víla, pirát, čarodějnice, koník, indiánka atd….

Nově máme pro děti vyřezané šablony marwelovských a animovaných hrdinů. Blesk McQueen, Spidermann, Hulk, Elsa, Olaf, Bezzubka a další...Ke každé postavě máme originální předlohu, podle které si děti mohou při malování pomáhat.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Výtvarná dílnička
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Výtvarná dílnička

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací