Zippline - Lanovka

Vhodné místo na kotvení - silné stromy, skála...

3+

45 osob/hodina

20 000 - 250 000

Podle délky a obtížnosti ukotvení.

Nejzábavnější a nejrychlejší ze všech lanových překážek. Rychlá jízda na ocelovém laně je klasickou adrenalinovou atrakcí. Standardně pro vás připravíme lanovou dráhu od 30ti do 100 metrů s možností volby sklonu dráhy a tím i rychlosti. Po domluvě lze připravit i delší lanovku (200m - 300m).
Lanovku můžeme díky zátěžové konstrukci a lešení postavit i na rovném místě. Ideální je ale samozřejmně svažitý terén nebo pevné kotvicí body jako vzrostlé stromy nebo budovy.

Perfektní na firemní akce, teambuilding nebo dětské dny.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Zippline - Lanovka
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Zippline - Lanovka

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací