Mobilní horolezecká stěna

příjezd + rovná plocha

2-99

8 lezeckých cest se 3 samojistícími systémy, 60 osob/hodina

14 000 - 16 000

Cena je za 1 - 6 hodin provozu.

Mobilní horolezecká stěna.

Jediná mobilní stěna v ČR, která je jištěná samojistícími systémy - navijáky. U naší stěny odpadá riziko chyby při jištění člověkem. Násobně vyšší oproti stěnám s klasickým jištěním je i počet lezců, odbavených za hodinu. Pokud je na Vaší akci prioritou bezpečnost a atrakce bez front, vhodnější mobilní stěnu u nás nenajdete...

Výška stěny je 7m. Stěna je instalována na přívěsu a zvedá se hydraulicky. Pro realizaci je nutná alespoň trošku rovná plocha. Pokud bude zpevněná, tím lépe. Na stěně mohou lézt zároveň 3 osoby. Jistí se samojistícími systémy Trueblue. Na stěně je několik lezeckých cest různých obtížností. Výhodou stěny je také velmi rychlá a jednoduchá instalace.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Mobilní horolezecká stěna
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Mobilní horolezecká stěna

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací