Discgolf

prostor na hřiště

4 - 99

100 osob/hodina

8000 - 12 000

Podle počtu košů a talířů ve hře.

Disk v koši

Discgolf je krásná hra s létajícím talířem, podobná klasickému golfu. Místo hloubení golfových jamek vám ale přivezeme mobilní discgolfové koše a místo tahání golfových holí si budete po hřišti chodit jen s létajícími talíři...

Hřiště pro vás připravíme na louce, v lese, v zastavěných zónách...hrát se může prakticky kdekoliv.

Disk se hází z určeného výhoziště na cíl (koš). Průměrná vzdálenost košů od sebe bývá kolem 100-200 metrů a dá se časem dosáhnout třemi (případně i dvěma) hody. Po prvním výhozu hráč hází z místa, kde se disk zastavil a pokračuje, dokud netrefí cíl. 

Discgolf je sport o kterém se obecně říká že je pro všechny věkové kategorie. Jako rekreační sport v sobě disc golf spojuje pobyt v přírodě s fyzickou i psychickou aktivitou a pomáhá tak v udržení dobré tělesné kondice i odreagování od starostí všedních dnů. 

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Discgolf
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Discgolf

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací