Dětský Spartan Race

Vhodný prostor, les, louka, velké hřiště apod...

2 - 15

Variabilní

7000 - ???

Cena se odvíjí od počtu dětí.

Připravíme pro vaše děti nezapomenutelný závod. Obtížnost překážek přizpůsobujeme věku dětí. Kombinujeme zábavné překážky s fyzicky náročnějšími. Aktivity na překážkách jsou zaměřeny na rozvoj pohybových a motorických schopností dítěte. Závod celkově pak zejména na vytrvalost. 

Celkový vzhled závodu je tvořen vždy ve spolupráci se zadavatelem. Obcí, školou, školkou, městskou částí apod... Vzhled, obtížnost a počet překážek je ale limitován místem konání.

Tento závod se nám osvědčil jako doplňek na Školách a školkách v přírodě, místních slavnostech nebo Dětských dnech.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Dětský Spartan Race
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Dětský Spartan Race

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací