NERF střelnice

nenáročné

7+

120 osob/hodina

8000 - 10 000

Cena za 6 hodin provozu / půl denní akce.

S puškami NERF pro vás máme připraveny 2 varianty zábavy. Můžete si vyzkoušet buď střelbu na statické NERF střelnici z různých druhů NERF zbraní, nebo pro vás připravíme klasický "BATTLE". kterého se může zúčastnit až 20 bojovníků.

Na střelnici střílíme například z blasterů Modulus regulátor, Elite Titan,Centurion Mega, nebo Accustrike Raptor.

Na Battle pro vás máme 20 pušek NERF Elite Disruptor se zásobníkem na 6 nábojů a připravené umělé překážky. Hrajeme variantu na dobití co největšího území, variantu na získání vlajky, týmový Last man standing,  nebo totální Dead match - všichni proti všem.

Blaster Disruptor má dostřel asi 20 metrů a každý výstřel se nabíjí samostatným pohybem. Ke hře jsou nutným doplňkem pouze brýle, které vám samozřejmě půjčíme také. 

Battle můžeme uspořádat prakticky kdekoliv. Ideálním místem ale je vzrostlý les, kde stromy působí jako přirozené úkryty a překážky. Hrát ale můžeme i na posečené louce, na hřišti, v tělocvičně, v budovách...

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

NERF střelnice
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

NERF střelnice

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací