SUPer den na prkně!

Vodní plocha, řeka, rybník, bazén.

18 +

10 - 200

10 000 - ???

Cena závisí na počtu půjčených plováků.

SUPer den na relax!

Paddleboarding je dynamicky se rozvíjející sport, při kterém stojíte nebo klečíte na stabilním nafukovacím plováku a k pohybu po vodní hladině používáte dlouhé pádlo. Při pádlování zapojujejete všechny velké svalové partie, trénujete sílu, vytrvalost i stabilitu. 

Na akcích pro vás můžeme připravit instruktorované vyjížďky pro začátečníky a pokročilé, sjíždění vodních toků, fitness nebo jóga cvičení, dlouhé závody, krátké sprinty, paddle cross, ponton race – závody na megaboardech, které jsou až pro 10 lidí, vše s cateringem a dalším doprovodným programem. 

Svoji základnu máme na brněnské přehradě. K dispozici máme více než 100 plováků, se kterými za vámi můžeme kamkoliv přijet. 

Firemní akce na vodě je SUPer!

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

SUPer den na prkně!
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

SUPer den na prkně!

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací