Míčový sedmiboj

Vhodná sportoviště.

15+

Variabilní.

7000

Cena se odvíjí od počtu hráčů v turnaji.

Královská disciplína míčových sportů. Turnaj zabere celý den. Je možné jej rozložit i do 2 dnů. Hrají vždy dvojice muži, ženy, mixy.

Turnajová pravidla se určí podle počtu zúčastněných týmů. Například při počtu 20 týmů se každá disciplína zvlášť (tenis, nohejbal, házená atd...)nalosuje do 2 skupin, ve kterých se dále hraje turnajovým pavoukem s opravami. Každý tým tak má zajištěn minimálně 2 zápasy v každé disciplíně. Vítězové z obou skupin proti sobě hrají o 1. a 2. místo. Týmy ze 2. míst ve skupině hrají o celkové 3. a 4. místo. Další pořadí se nedohrává. Závěrečné pořadí každé disciplíny je obodováno. Např. 1. místo = 12 bodů, 2. místo = 10 bodů..........týmy na 10. místech 1. bod. Ze všech 7 disciplín se pak udělá konečné pořadí, kde zvítězí tým s největším počtem bodů.

Při větším počtu týmů pak používáme švýcarský turnajový systém.

Každopádně, chcete-li Míčový sedmiboj vyhrát, musíte být alespoň v něčem NEJLEPŠÍ a alespoň DOBŘÍ ve všem!

  • Tenisová čtyřhra
  • Nohejbalové dvojice
  • Volejbalový debl
  • Fotbalové penalty
  • Čtyřhra ve stolním tenise
  • Basketbalové "šestky"
  • Házenkářské "sedmičky"
Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Míčový sedmiboj
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Míčový sedmiboj

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací