Lyžařský kurz pro školky

3-6

40 - 100

6 000 - 9 000

Cena závisí na místě konání.

Zveme Vaši mateřskou školu na hory!

Sportovní agentura Outdoor Wave si dovoluje pozvat vaši školku na týdenní sportovně-rekreační pobyt do českých hor. Naučíme se jezdit na lyžích i na snowboardu a pro všechny bude připravena spousta her a zábavy v chatě i na sněhu. S programem budou vašim zaměstnancům pomáhat naši pedagogičtí pracovníci a instruktoři lyžování a to po celou dobu pobytu.

Naši instruktoři lyžování budou na chatě bydlet s vámi. Výuka lyžování dětí probíhá každý den 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Pro úplné začátečníky postavíme na kraji sjezdovky lyžařskou školičku s pochůznými koberci.  Pro zkušenější lyžaře budeme mít pomůcky používané pro výuku lyžování. Děti si budou moci vyzkoušet závodní jízdu v brankách. Postavíme slalom i obří slalom. Děti dostanou na závěr kurzu osvědčení o absolvování lyžařského výcviku.

Termín

- dle individuální domluvy 

Místo konání 

- dle individuální domluvy

Strava 

- plná penze, svačinky a pitný režim.

Program pro děti

  • výuka lyžování a snowboardingu 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne
  • simulace lavinového neštěstí a záchranná akce
  • stavba tradičního inuitského iglú
  • lesní setkání s Krakonošem
  • hledání a stopování pašeráckých skrýší
  • bobování
  • rej masek s klaunem Míšou
  • pyžamová párty
  • závody ve slalomu a v obřím slalomu
  • krátké přednášky – bezpečnost na svahu, zodpovědné chování na horách, lavinové nebezpečí, první pomoc na svahu, jak nakupovat lyžařskou výstroj, atd…

Cena 

- pohybuje se od 6 000 Kč do 9 000 Kč. Záleží na místě pobytu. V ceně je zahrnuto ubytování, strava, výuka, doprovodný program, skipas. Na každých 10 dětí je 1 učitel zdarma. V případě zájmu zajistíme i dopravu. 

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Lyžařský kurz pro školky
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Lyžařský kurz pro školky

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací