Zimní kemp pro děti na Dolní Moravě - jarní prázdniny 2019

Radost ze zimy!

6-14

40

6900

V ceně je doprava, ubytování, plná penze, výuka zimních sportů.

Zimní kemp pro děti

2. ročník zimního kempu se bude konat v termínu jarních prázdnin pro Brno. Kemp bude zaměřen na zimní sporty. Jeho cílem bude zdokonalit děti ve sjezdovém a běžeckém lyžování a snowboardingu. Vyzkoušíme si také další aktivity na sněhu, vedoucí ke zvýšení tělesné zdatnosti dětí a jejich motorických dovedností.
Kemp je určen pouze dětem – bez rodičů. Podmínkou je ale samostatnost dítěte. Dítě musí být schopno se samo obléci a udržovat po celý týden osobní hygienu. Na vše samozřejmě budeme dohlížet my i naši instruktoři. Spodní věkovou hranici tedy neurčujeme. Účast menších dětí (6 let) necháváme na realistické úvaze rodičů a osobní domluvě s námi.

Kurz není určen pro lyžařské a snowboardové začátečníky. Účastníci Zimního kempu musí být schopni sjet bezpečně modrou sjezdovku a vyjet samostatně nahoru na pomě i kotvě. Pro výuku začátečníků je určen Lyžařský kurz v Deštném, ve stejném termínu.

Termín

10.2. 2019 – 15.2. 2019

Místo konání

Dolní Morava
www.dolnimorava.cz

Ubytování

Hotel Sněžník. Máme rezervovány 4lůžkové pokoje. WC a sprcha jsou společné vždy pro jedno patro. Na pokoji je umyvadlo. K lanovkám nás bude vozit skibus, který zastavuje přímo u hotelu. V hotelu je zajištěna plná penze a pitný režim.

Program

- výuka lyžování a snowboardingu 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne
- závody ve slalomu a v obřím slalomu
- sportovní outdoorový program 
- odpolední a večerní animační programy
- rej masek s klaunem Míšou
- jízda na bobové dráze
- večerní lyžování
- pro zájemce video projekce s teorií lyžování a přednáška Horské služby

O Vaše děti se budou starat profesionální učitelé lyžování s pedagogickým vzděláním.

Navštivte nás na Facebooku a podívejte se na fotky z minulých kurzů.

V ceně není započítán skipas. Cena 5denního skipasu byla letos na Dolní Moravě 1900 Kč. Ceny na 2019 ještě nejsou známé. Při koupi ale budeme chtít dosáhnout na skupinovou slevu 20% .

Závazné přihlášky posílejte e-mailem na adresu – info@outdoorwave.cz. Nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Ozveme se vám zpět co nejrychleji.

Mám zájem

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Zimní kemp pro děti na Dolní Moravě - jarní prázdniny 2019
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Zimní kemp pro děti na Dolní Moravě - jarní prázdniny 2019

Meno:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Váš dotaz / poptávka:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací